Öğrencilerden Belediye Başkanımıza Ziyaret

18 Ocak 2024 14:51 Kavaklı Belediyesi 198

Beldemiz okullarından Kavaklı Atatürk İlköğretim Okulu Müdürü Meral Küçükyılmaz ,4. Sınıf Öğretmeleri Miraç Can PEKÇEER, Çiğdem Akan, Okul Aile birliği üyeleri  ve 4.Sınıf Öğrencileri, Belediye Başkanımıza ziyarette bulundular.

Öğrencileri makamında ağırlayan Belediye Başkanımız Gürel  KOŞDEMİR öğrencilerle belediye başkanlığının iş ve işleyişiyle ilgili sohbet etti.Sohbetin ardından ikramda bulunuldu. Öğrenciler daha sonra belediyemiz içerisinde bulunan birimlerimizi ziyaret ederek yaptıkları iş ve  işlemler hakkında bilgiler aldı.

Belediye Başkanı Gürel KOŞDEMİR duygularını şu sözlerle ifade etti. Sevgili Öğrenciler Öğretmenlerinizin, ailelerinizin tavsiyelerine uyun. Hepimiz sizin iyi bir geleceğiniz olmasını ve güzel yerlere gelmenizi istiyoruz. Kararlı çalışmanızla gelecekte kendinize, ailenize, ülkemize ve tüm insanlığa sağladığınız hizmetlerle asıl mükafata erişeceksiniz. Bizler yanınızda ve destekçiniz olmaya devam edeceğiz. Kapımız her zaman sizlere açıktır. Ziyaretiniz için hepinize teşekkür ediyorum" dedi.

  • Etiketler
T.C. Kavaklı Belediye Başkanlığı

Kavaklı Belediyesi'ne ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, galeri, video, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Kavaklı Belediyesi

Çarşı Mahallesi, Cumhuriyet Meydanı No:18 Kavaklı
39160 Kavaklı / Kırklareli

Belediye Yazılımı: Rota Medya © Tüm Hakları Saklıdır.