Başkanın Mesajı

Kavaklı’da Yaşamak Güzeldir

Belediyemizde kuruluş gayemiz olan halka hizmeti esas aldık ve göreve geldiğimiz ilk günden beri durmadan, yılmadan güzel Kavaklı beldemiz için hizmetin en iyisini, en kalitelisini amaç edindik. İlkemiz; saygı, sevgi ve hoşgörüdür. Sloganımız “Kavaklı’da Yaşamak Güzeldir”. Hedefimiz ise; Kavaklı beldemizi şehir görünümüne kavuşturmaktır. Günü birlik, göstermelik işlerden her zaman kaçındık. Kaynaklarımızı halkımızın istifadesine, milletimizin yararına en verimli, en çabuk nasıl ulaştırırız felsefesi ile parti, dil, din, mezhep ayrıcalığı yapmadan herkese eşit mesafede hizmet sunmaya çalıştık.

Belediyemizde genel anlamı ile yeniden yapılanmayı esas aldık. Bu şirin beldemizin öncelikli ihtiyaçlarını belirleyip; bunlar hakkında projeler üretme, yasalarla belediyemize verilen belediye gelirlerinin tahakkuk ve tahsilatını yapma, hedef projeler için kaynak yaratma yolunda olduk daima. Bunun yanında belediyemizin rutin işlerini  daha da verimli ve aktif hale getirip aksatmadan yerine getirdik. Kaynaklarımızı israf edilmeden değerlendirdik.  Belediyeciliğimizin öncelikli hedefi insanımızın doğuştan sahip olduğu yaşama hakkının kalitesini arttırmaktır. Tüm bunları gerçekleştirmek ekip işidir. Yanımda olan değerli meclis üyelerime ve personelime desteklerinden dolayı teşekkürü bir borç biliyorum.

Beni bu göreve layık gören, inanan, güven duyan tüm hemşerilerime hizmet etmekten gurur duyuyorum.

T.C. Kavaklı Belediye Başkanlığı

Kavaklı Belediyesi'ne ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, galeri, video, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Kavaklı Belediyesi

Çarşı Mahallesi, Cumhuriyet Meydanı No:18 Kavaklı
39160 Kavaklı / Kırklareli

Belediye Yazılımı: Rota Medya © Tüm Hakları Saklıdır.