Başkanın Özgeçmişi

1968 yılında Kırklareli Kavaklı’da doğdu.

1968 yılında Kırklareli Kavaklı’da doğdu. Öğrenimini Kavaklı’da tamamladıktan sonra kendi işi olan serbest meslek ve çiftçiliğe yöneldi.
İş hayatının yanı sıra Okul Aile Birliği Dernek Başkanlığı, Spor Kulübü Yöneticiliği ve çeşitli yönetim kurulu üyeliklerinde bulundu.
2002 yılında Adalet ve Kalkınma Partisinde aktif siyaset hayatına başlayan Gürel KOŞDEMİR’in siyasete olan ilgisi çocukluğuna  dayanmaktadır. Babası 1982-1994 yılları arasında Belediye Başkanlığı yapmıştır. 
Adalet ve Kalkınma Partisinden Sırasıyla 2004-2009 Yıllarında Kavaklı Belediyesi Meclis Üyeliği, Kavaklı Belde Başkanlığı, Kırklareli Merkez İlçe Yöneticiliği yapan, 2014 Yerel Seçimlerinde Kavaklı Belediye Başkanlığına seçilen Gürel KOŞDEMİR, 2019 yılında yapılan seçimlerde tekrardan seçilerek ikinci kez Belediye Başkanı olmuştur. Gürel KOŞDEMİR Evli ve 1 erkek 1 kız çocuk olmak üzere 2 çocuk babasıdır.
 

T.C. Kavaklı Belediye Başkanlığı

Kavaklı Belediyesi'ne ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, galeri, video, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Kavaklı Belediyesi

Çarşı Mahallesi, Cumhuriyet Meydanı No:18 Kavaklı
39160 Kavaklı / Kırklareli

Belediye Yazılımı: Rota Medya © Tüm Hakları Saklıdır.